NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISĄ VASARIO MĖNESĮ!

Close

10 aprangos patarimų, kuriuos privalai žinoti

Paskelbta: Jun 2, 2019 | Autorius: Vecelet.lt | Kategorija: Straipsniai

Penktadienio vakaras, ieškai ką apsirengti šiam vakarui ir niekaip neatrandi kas derėtų? Kažkur girdėta? Tai viena iš priežasčių kodėl gali skaudėti galvą ir užklupti neviltis.... Galite palengvinti sau gyvenimą naudodamos protingus mados patarimus, leidžiančius kiekvieną akimirką atrodyti nuostabiai. Galite pasirinkti aprangą pagal asmeninį stilių, kūno sudėjimą, asmenybę – tai nėra lengva. Na, o čia rasi aprangos patarimus kuriais gali ir privalo naudotis kiekviena moteris.

10 aprangos patarimų, kuriuos privalai žinoti

  1. Seni, nereikalingi drabužiai PRIVALO pasitraukti iš kelio!

Štai nuo ko Jums vertėtų pradėti.  Atsidaryk savo pilną spintą ir gerai, atidžiai peržiūrėk visus savo drabužius. Turėtum savęs paklausti vieno klausimo – jeigu dabar būčiau drabužių parduotuvėje, kuriuos drabužius aš pirkčiau? Tai labai efektyvus ir paprastas būdas kaip atsikratyti tikrai nereikalingų drabužių ir po savaitės nesigailėti. Galite atsirinkti spalvas kurių nebemėgstate, drabužių modelius kurie nėra patogūs net namuose ar tiesiog nusidėvėjusius drabužius ir juos išmesti..... NE! Prisimink, kad visuomet gali senus drabužius paaukoti – palengvinsi gyvenimą sau ir padėsi kitiems.

  1. Artėja didelė šventė? Apsipirkinėkite turėdamos planą

Artėja vestuvės, gimtadienis ar krikštynos – tikriausiai daugybę laiko praleisite ieškodamos tinkamos aprangos. Norint tai padaryti efektyviau ir džiaugtis rezultatu, turėtumėte apsipirkinėti tik tada kai žinote kokią šukuoseną, batelius, makiažą naudosite, tai padės lengviau išsirinkti suknelę ar kitus drabužius. Internete galite atrasti įžymybės nuotrauką, kuri dėvi panašios spalvos batelius, šukuoseną, yra panašaus sudėjimo, atkreipkite dėmesį į visą aprangą – tokiu būdu bus tikrai lengviau išsirinkti likusius drabužius.

  1. Apsirenkite per kelias sekundes – užsidėkite varlytę.

Visi būtume dėkingi jeigu dienos būtų ilgesnės, turėtume daugiau laiko, tačiau teks susitaikyti su tuo ką turime ir atrasti būdus kaip sutaupyti laiko. Norite atrodyti dailiai ir mažiau sukti galvą? Varlytė yra puikus būdas išsiskirti, pagyvinti savo stilių, šis paprastas stebuklas tinka prie praktiškai bet ko. Apsirenkite tai ką įprastai rengiatės, užsidėkite varlytę, tu pasiruošusi!

  1. Protingai pirkite švarkus, paltus, palaidines.

Viena paprasta ir lengva taisyklė – šie drabužiai privalo atitikti tavo pečius. Jeigu jie per platūs ar per siauri – palik juos parduotuvėje. Šį punktą labai naudinga įsidėmėti ir naudoti.

  1. Kelios taisyklės atidengiant savo kūną.

Būtinai turime paminėti šias taisykles. Tai ganėtinai paprasta – neatidenk daugiau kaip vienos kūno dalies vienu metu. Pavyzdžiui, jeigu atidengi pečius – niekada nesidėk trumpo sijono ir atvirkščiai. Noras atrodyti dailiai netūrėtų remtis tuo kiek kūno atidengi, šiek tiek paslapties visuomet sukuria patrauklumą.

  1. Pasirūpinkite savimi kaip karaliene.

Grožis ir sveikata yra labiau susijęs nei manai. Savęs pasirūpinimas prasideda nuo gero poilsio, niekas neturėtų trukdyti tavo miego – jeigu nesuspėjate atlikti darbų ir išsimiegoti, vertėtų pradėti planuoti laiką. Tikriausiai esi girdėjusi apie grožio miegą ir tikriausiai žinai, kad tai nėra mitas. Žinoma reikėtų nepamiršti pasirūpinti ir savo odą, mityba ir pakankamu fiziniu krūviu – tai tikrai padės atrodyti patraukliau.

  1. Džinsai, džinsai, džinsai

Sunku turėti madingą aprangą neturint džinsų, lygiai taip pat sunku atrasti madingus džinsus kurie idealiai tiktų. Viena iš taisyklių – visuomet didžiuli dėmesį skirk jų dydžiui, turėtumėte rinktis šiek tiek mažesnius džinsus, nes šie linkę išsitempti. Su džinsais eksperimentuoti nepatartina, geriausia rinktis jau išbandytus ir patvirtintus (populiarius) modelius, visi yra įpratę kaip atrodo džinsai, tad rinktis ypatingai per plačius ar ypatingai margus – rizikinga.

  1. Patogi apranga yra privaloma norint gerai ir gražiai jaustis vakarėlyje.

Jeigu nepasirinksi aprangos atsargiai – gali tekti juos „pasitaisyti“ kas keletą minučių. Tikrai nebus smagu. Pradėk nuo patogių batų su kuriais gali šokti, šie netrina ir nespaudžia. Užtikrink, kad drabužiai neslysta, neišsitempia ar kitaip deformuojasi aktyviai judant. Patikėk, net jeigu atrodysi nuostabiai, tačiau tau bus nepatogu – veido išraiška tai parodys.

  1. Norite atrodyti idealiai?

Norint dėvėti idealiai tau tinkančius drabužius vertėtų apsilankyti pas patyrusią siuvėją. Kodėl? Šie žmonės gali sukurti Jums idealiai tinkančius drabužius arba pakoreguoti jau turimus ir taip, toks malonumas kainuoja, tačiau juk kartais galima pasilepinti bent jau ypatingomis progomis.

  1. Nepamirškite aksesuarų

Aksesuarai, pavyzdžiui apyrankės, visuomet praturtina stilių, suteikia reikiamus akcentus, tačiau kaip išsirinkti tinkamus? Rinkis ne itin iššaukiančius ar per daug ryškius papuošalus – tokiu būdu niekada neprašausi. Pavyzdžiui minimalistinė, smulki apyrankė tiks tiek prie paprastesnių drabužių, tiek prie oficialių ar šventinių, ji taip pat gali pasitarnauti kaip smulkus akcentas užpildantis jūsų stilių.

Komentarai (0)

Nera komentarų

Pridėti komentarą

Turite prisijungti

Close