Close

Naujausi

10 aprangos patarimų, kuriuos privalai žinoti
Penktadienio vakaras, ieškai ką apsirengti šiam vakarui ir niekaip neatrandi kas derėtų? Kažkur girdėta? Tai viena iš...
data Jun 2, 2019 | autorius Vecelet.lt
Kaip priderinti apyrankes prie stiliaus
Dažnai atrodo, kad apyrankė yra nereikšmingas, įtakos stiliui nedarantis papuošalas. Tačiau tai nėra visiška tiesa,...
data May 30, 2019 | autorius Vecelet.lt
Apyrankių spalvų derinimas
Nors apyrankė ir nėra pats svarbiausias aspektas Jūsų stiliuje, tačiau netinkamai parinkta apyrankė gali viską...
data May 30, 2019 | autorius Vecelet.lt

Apyrankių spalvų derinimas

Paskelbta: May 30, 2019 | Autorius: Vecelet.lt | Kategorija: Straipsniai

Nors apyrankė ir nėra pats svarbiausias aspektas Jūsų stiliuje, tačiau netinkamai parinkta apyrankė gali viską sugadinti.

Apyrankių spalvų derinimas

Spalvų derinimas

Sena, gerai žinoma taisyklė sako - niekuomet nenešiokite aukso ir sidabro papuošalų vienu metu, tačiau modernusis laikmetis šios taisyklės nesilaiko ir derina viską ką įmanoma. Apyrankės, kaip ir kiti papuošalai gali būti derinami atsižvelgiant į plaukų, odos, akių spalvą. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų oda itin šviesi, akys ryškios, o plaukai juodi ar tamsūs, geriau tiks tokios spalvos kaip juoda ar geltona, na o jeigu Jūsų oda tamsesnė, turinti aukso atspalvį, o veidą puošia gražios strazdanėlės, plaukai - rudi, geriau priderinsite mėlyną ir žalią spalvas. Tačiau kaip ir visuomet, tai tik rekomendacijos, jeigu domitės madomis ir rengiatės stilingai, mėgstate išsiskirti iš minios ir nebijote rizikuoti - galite visas spalvas suderinti savo nuožiūra, tačiau nepamirškite, kad net toks papuošalas kaip apyrankė yra svarbus ir suderinus aprangą nereikėtų pamiršti priderinti ir apyrankę. Jeigu neesate stiliaus specialistė, galite tiesiog pavartyti žurnalus, interneto svetaines ar blogus ir atrasti mėgstamus derinius, tokiu būdu pakankamai dailiai suderinsite visas aprangos ir apyrankių ar kitų papuošalų spalvas.

Komentarai (0)

Nera komentarų

Pridėti komentarą

Turite prisijungti

Close