NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISĄ VASARIO MĖNESĮ!

Close

Auksiniai papuošalai. Kaip neapsigauti perkant apyrankes moterims?

Paskelbta: May 30, 2019 | Autorius: Vecelet.lt | Kategorija: Straipsniai

Auksinės apyrankės gali būti nešiojamos tiek vyrų, tiek moterų. Moterys auksu dengtomis apyrankėmis pasidabina šiek tiek dažniau, tad pravartu žinoti kaip tokias apyrankes pasirinkti.

Auksiniai papuošalai. Kaip neapsigauti perkant apyrankes moterims?

Kaip nepermokėti perkant apyrankes?

Pirkdami apyrankę sau ar savo artimam žmogui visuomet norime išrinkti pačią geriausią apyrankę už tam tikrą sumą, niekas nenorime būti apgauti. Viena iš dažniausiai daromų klaidų - nežinojimas kas yra "auksinis". Vienas dalykas yra kai apyrankė yra pagaminta iš aukso, kitas - kai apyrankė padengta auksu, dažniausiai aukso dulkėmis. Tikros auksinės apyrankės kainuoja gerokai daugiau, tačiau auksu dengtos apyrankės atrodo lygiai taip pat ir perkant jas įtartinose vietose gali būti siūlomos kaip tikros auksinės apyrankės. Ieškant prabangios auksinės apyrankės vertėtų pirkti tik žinomose papuošalų parduotuvėse, tikėtina, kad brangų daiktą norėsite apžiūrėti gyvai. Žinoma, norėdami nepermokėti galite pirkti internetu, internete kainos dažniausiai būna mažesnės, o jas siunčiant užtikrinamas saugumas. Taigi, jeigu norite nepermokėti už paprastą apyrankę - verčiau pirkite ją ne iš "po prekystalio".

Ar verta pirkti brangias moteriškas apyrankes?

Natūraliai iškyla klausimas, ar verta pirkti itin brangią auksinę apyrankę, jeigu galima įsigyti plonu aukso sluoksniu padengtą? Brangios apyrankės dažniausiai perkamos todėl.... kad jos brangios. Šiomis dienomis kokybiškai auksu dengtas papuošalas yra toks pat patvarus ir ilgaamžis kaip tikras - auksinis. Vienas svarbus aspektas kurį turite žinoti - ne visuomet daugiau "karatų" yra geriau. Taip, 24k auksas yra grynesnis nei 18k auksas, tačiau čia įsikiša praktiškumas. 24k auksas yra minkštesnis, taigi lengviau nusitrina. Dėl šios priežasties 18k ar 14k auksas yra dažniau naudojamas papuošalų gamyboje nes yra patvaresnis ir ilgaamžiškesnis. Dar vienas apyrankių padengtu auksu privalumas - kaina. Dažniausiai tokio tipo apyrankė kainuoja 10-15 kartų mažiau nei auksinė apyrankė, tačiau atrodo abi taip pat, o ilgaamžiškumas praktiškai identiškas. Taigi, visuomet įvertinkite ar Jums reikia dailaus papuošalo, ar tik Jums žinomo, įsivaizduojamo statuso.

Komentarai (0)

Nera komentarų

Pridėti komentarą

Turite prisijungti

Close